Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato elektroninės parduotuvės www.dosvadecor.com prekių užsakymo, apmokėjimo, pristatymo, grąžinimo sąlygas ir tvarką, taip pat nustato asmens, įsigyjančio prekes elektroninėje parduotuvėje www.dosvadecor.com (toliau – „Pirkėjas“) ir UAB „Dosva“ (toliau – „Pardavėjas“) tarpusavio teises ir pareigas.

1.2. Prekių pardavimas per internetinę parduotuvę www.dosvadecor.com atliekamas Pardavėjo – UAB „DOSVA“, įmonės kodas: 173915466, registruotos buveinės adresas: Malūno g.6 C - 17, LT – 00126, Palanga, Lietuvos Respublika, elektroninio pašto adresas: info@dosvadecor.com.

2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis (toliau – „Sutartis“) tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje www.dosvadecor.com, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, įvykdo užsakymą, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.

2.2. Jei perkant internetu Pirkėjas nesutinka su kuria nors šių Taisyklių dalimi, prekės kaina ir/ ar bet kokiais papildomais mokesčiais, tokiu atveju Pirkėjas negali pateikti užsakymo ir sudaryti Sutarties su Pardavėju.

2.3. Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.

2.4. Norėdamas pateikti užsakymą, Pirkėjas privalo sekti internetinės parduotuvės www.dosvadecor.com pirkimo eigą. Atlikus užsakymo mokėjimą, Pirkėjas gauna užsakymą patvirtinantį elektroninį laišką.

2.5. Apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje eiga:

2.5.1. Pirkėjas pasirinktas prekes turi įdėti į savo ,,Pirkinių krepšelį“. Pirkėjas bet kuriuo užsakymo formavimo metu gali peržiūrėti visas išsirinktas prekes, keisti ir/ ar šalinti „Pirkinių krepšelio“ sudėtį bei prekių kiekius.

2.5.2. Tęsdamas užsakymą, Pirkėjas turi užpildyti pristatymui reikalingą informaciją – vardą, pavardę, el. paštą, kontaktinį telefoną, pristatymo adresą.

2.5.3. Tęsiant užsakymą, Pirkėjas turi pasirinkti pristatymo būdą.

2.5.4. Pateikus prekių užsakymui reikalingą informaciją paspaudus nuorodą ,,Apmokėti“, naujai atsidariusiame www.paysera.lt lange atsiranda galimybė atlikti apmokėjimą.

2.5.5. Atlikęs mokėjimą, Pirkėjas į savo nurodytą elektroninį paštą gauna elektroninį užsakymo patvirtinimą.

2.5.6. Jei pirkimo metu Pirkėjui kyla neaiškumų ar nesulaukia patvirtinimo apie prekių užsakymą, Pirkėjas gali susisiekti su Pardavėju telefonu: +370 687 10488 (darbo dienomis 9:00-18:00 val.) arba siųsti el. laišką adresu info@dosvadecor.com.

2.5.7. Internetinėje parduotuvėje www.dosvadecor.com taip pat galima prekes įsigyti svečio teisėmis. Pasirinkus šį pirkimo būdą, Pirkėjo bus prašoma pateikti tik tą informaciją, kuri yra būtina užsakymo vykdymui. Baigiant užsakymo procesą, Pirkėjui bus pasiūlyta galimybė registruotis kaip pirkėjui arba tęsti kaip neregistruotam pirkėjui.

 

3. Pirkėjo teisės

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje www.dosvadecor.com, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos Sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties su Pardavėju tik tuo atveju, jei prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta, iš esmės nepasikeitė jos išvaizda ir yra tinkama pardavimui.

 

4. Pardavėjo teisės

4.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės www.dosvadecor.com darbui, duomenų saugumui ar pažeidžia kitus Pirkėjo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti Pirkėjui galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

4.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės www.dosvadecor.com veiklą be atskiro įspėjimo ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

4.3. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

 

5. Pirkėjo pareigos

5.1. Pirkėjas privalo laiku sumokėti už įsigytas prekes bei jų pristatymą, ir priimti užsakytas prekes šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

5.2. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

5.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

5.4. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje www.dosvadecor.com, Pirkėjas sutinka laikytis šių Taisyklių ir nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės visais atvejais, kai nuostolių atsiranda dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

 

6. Pardavėjo pareigos

6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę Pirkėjui naudotis elektroninės parduotuvės www.dosvadecor.com teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.

6.2. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti nurodytu adresu, remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios Taisyklės.

6.3. Pardavėjas siuntoje Pirkėjui kartu su užsakyta preke (prekėmis) pateikia PVM sąskaitą faktūrą.

6.4. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą.

6.5. Prekių pavadinimai bei pagrindinės savybės yra nurodytos Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje www.dosvadecor.com.

6.6. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir/ arba spalvos dėl Pirkėjo naudojamos technikos (kompiuterio ar mobiliojo telefono ekrano) nustatymų ir ypatybių.

6.7. Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytus atvejus.

6.8. Pinigų grąžinimo atveju, kuomet prekė yra kokybiška ir nėra pažeidžiamos prekių grąžinimo taisyklės, Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžintas prekes ir grąžinti Pirkėjui pinigus.

 

7. Apmokėjimas

Pirkėjas, išsirinkęs prekes ir įdėjęs jas į „Pirkinių krepšelį“, užpildęs užsakymo vykdymui reikalingą informaciją, yra nukreipiamas į „Paysera“ sistemą, kuri leidžia Pirkėjui pasirinkti norimą banką. Pasirinkus norimą banką, Pirkėjas bus nukreiptas į savo banko internetinį puslapį, kuriame suvedęs savo prisijungimo duomenis, Pirkėjas matys jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Pirkėjo atliktą apmokėjimą Pardavėjas yra informuojamas netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

 

8. Prekių pristatymas

8.1. Pristatymas galimas tik Lietuvos teritorijoje. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją galimas atskirai susitarus. Dėl prekių pristatymo į kitas šalis, Pirkėjas gali kreiptis el.pašto adresu info@dosvadecor.com.

8.2. Prekes pristato kurjerių įmonė Pirkėjo nurodytu adresu arba į artimiausią siuntų atsiėmimo terminalą (paštomatą).

8.3. Pristatymo kaina yra automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą.

8.4. Nemokamas pristatymas paprastai taikomas, užsisakant prekių už 79 € arba daugiau, nebent būtų paskelbta speciali akcija dėl kitos nemokamo pristatymo sumos.

8.5. Atšaukus užsakymą, kuris jau perduotas kurjeriui ir iš naujo atlikus pakartotinį užsakymą, Pirkėjui taikomas 5 € pristatymo mokestis už ankstesnės siuntos pristatymą.

8.6. Įprastai prekės pristatomos per 2 – 5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes. Šventiniu periodu bei esant susisiekimo apribojimams, pristatymas gali užtrukti ilgiau nei 5 darbo dienas.

8.7. Internetinėje parduotuvėje www.dosvadecor.com skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali pasitaikyti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti atšauktas ir Pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai.

8.8. Jei Pardavėjas negali susisiekti su Pirkėju, Pardavėjas turi teisę užsakymą atšaukti ir grąžinti Pirkėjui jo sumokėtą sumą. Tokiu atveju Pardavėjas negrąžina Pirkėjui mokesčio už pristatymą.

 

9. Prekių priėmimas

9.1. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs Pirkėjas, ar Pirkėjo atstovas, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes Pirkėjas arba jo nurodytas atstovas privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

9.2. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu privalo patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę. Pirkėjas turi patvirtinti užsakymo pristatymą, pasirašydamas siuntos pristatymo patvirtinimo dokumentą.

9.3. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos ir kitaip nepažeistos. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas privalo apie siuntos pakuotės pažeidimą pažymėti transporto įmonės atstovo pateiktame siuntos pristatymo patvirtinime.

9.4. Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje ir/ arba nustačius prekių kiekio ir/ arba kokybės neatitikimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas turi teisę siuntos nepriimti. Tokiu atveju Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas kartu su transporto įmonės atstovu surašo laisvos formos aktą, kuriame pažymi rastus pažeidimus. Nusiskundimus dėl siuntos trūkumų ir/ar užsakymo neatitikimų, Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui per 1 (vieną) kalendorinę dieną nuo siuntos pristatymo dienos.

9.5. Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame pristatymo patvirtinimo dokumentą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis ir kokybė atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.

9.6. Jei siunta Pirkėjui pristatoma siuntų terminalu (paštomatu), nustačius siuntos pakuotės ar prekių kiekio ir/ arba kokybės neatitikimą, Pirkėjas apie tai privalo pranešti Pardavėjui per 1 (vieną) kalendorinę dieną nuo siuntos atsiėmimo dienos.

9.7. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu ar pavėluotu pristatymu.

 

10. Prekių grąžinimas

10.1. Įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

10.2. Jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę, informavus apie tai Pardavėją el. laišku info@dosvadecor.com arba telefonu +370 687 10488 (pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 18 val. , šeštadieniais nuo 9 iki 15 val.) per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės gavimo.

10.3. Dauguma Pardavėjo siūlomų prekių yra rankų darbo gaminiai, kurie gaminami iš natūralių medžiagų. Medienos ruoželių variacijos, mezginio ar spalvos tekstūros nelaikomi defektais ar trūkumais. Natūralios savybės yra neišvengiamos ir turėtų būti priimamos kaip produkto individualios išvaizdos dalis.

10.4. Pirkėjui apsigalvojus, apie savo sprendimą atsisakyti šios Sutarties Pirkėjas turi informuoti Pardavėją užpildydamas Prekės grąžinimo formą. Tik sulaukus Pardavėjo patvirtinimo, prekę galima grąžinti ją pristatant mūsų adresu: Malūno g. 6C – 17, 00126 Palanga arba į Palangos Rimi DPD paštomatą (Malūno g. 10, 00126 Palanga). Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, išskyrus atvejus, kai prekė yra nekokybiška.

10.5. Prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.

10.6. Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

10.7. Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus galima per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų laikantis šių sąlygų:

10.7.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

10.7.2. prekė turi būti nesugadinta Pirkėjo;

10.7.3. prekė turi būti nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos ir tinkama pardavimui (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

10.7.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

10.7.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo prašymą;

10.7.6. prekės įsigijimo ir grąžinimo kaštai tenka Pirkėjui, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai tenka Pardavėjui.

10.8. Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje kartu su prekės dokumentais. Prekės grąžinamos Pardavėjo nurodytu būdu ir adresu, kurie yra pateikti pirkėjo gaunamame grąžinimo patvirtinime. Negavus patvirtinimo, prekės nebus priimamos.

10.9. Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Dūžtančios prekės turi būti supakuotos taip, jog būtų galima saugiai transportuoti.

10.10. Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

10.11. Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas turi laikytis nustatytų grąžinimo taisyklių ir tik gavęs informaciją iš Pardavėjo, vykdyti grąžinimą per kurjerį, paštomatą arba pristatyti prekes į įmonės buveinę.

10.12. Patvirtintą užsakymą Pirkėjas gali atšaukti, informuodamas Pardavėją el. paštu info@dosvadecor.com arba telefonu +370 687 10488 (pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 18 val. , šeštadieniais nuo 9 iki 15 val.) per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, nurodant užsakymo numerį. Sumokėti Pirkėjo pinigai grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas.

 

11. Svetainės naudojimas

11.1. Pirkėjas sutinka šią svetainę naudoti tik teisiškai galiojančioms užklausoms ir užsakymams.

11.2. Pirkėjas įsipareigoja neatlikti jokių netikrų ar suklastotų užsakymų. Jei pateiktas užsakymas bus pagrįstai tokiu laikomas, Pardavėjas turi teisę atšaukti užsakymą ir informuoti atitinkamas institucijas.

 

12. Privatumo politika

12.1. Pirkėjo pateikta informacija ir asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal duomenų apsaugos politiką. Pirkėjas, naudodamasis Pardavėjo svetaine www.dosvadecor.com, sutinka su informacijos ir duomenų tvarkymu ir patvirtina, kad visa pateikta informacija ir duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

12.2. Vykdydamas užsakymą ir atlikdamas mokėjimą, Pirkėjas patvirtina, kad jis sutinka pateikti Pardavėjui savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad jo pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų Pirkėjo identifikavimo, Sutarties sudarymo, vykdymo bei tiesioginės rinkodaros tikslais.

12.3. Vykdydamas užsakymą ir atlikdamas mokėjimą, Pirkėjas patvirtina, kad jis žino turintis teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant identifikuoti Pirkėją Sutarties sudarymo, vykdymo tikslais ir nepateikus asmens duomenų ir/ ar nesutikus, kad jie būtų tvarkomi aukščiau nurodytais tikslais, negalės sudaryti ir/ ar vykdyti Sutarties.

12.4. Pirkėjo asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.

12.5. Privatumo politikos detalias nuostatas Pirkėjas gali rasti atskirame dokumente, paspaudus svetainės nuorodą “Privatumo politika”.

 

13. Skundų nagrinėjimo tvarka

13.1. Visi skundai gali būti teikiami elektroniniu paštu info@dosvadecor.com arba telefonu +370 687 10488 (pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 18 val. , šeštadieniais nuo 9 iki 15 val.).

13.2. Pardavėjas turi teisę nagrinėti skundus 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktai nenustato kitokių terminų. Esant sudėtingiems atvejams, šis terminas gali būti pratęstas papildomai 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Atsakymai dėl skundų Pirkėjams pateikiami elektroniniu paštu, telefonu, arba Pirkėjo nurodytu adresu.

 

14. Bendra atsakomybė

14.1. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme). Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

14.2. Jei Pardavėjo svetainėje yra nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, minėtos nuorodos pateikiamos tik informaciniais tikslais ir Pardavėjas nekontroliuoja šių svetainių turinio. Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą, kylančią dėl trečiųjų šalių svetainių naudojimo.

14.3. Pardavėjo internetinės svetainės www.dosvadecor.com turinys (tekstai, nuotraukos, vaizdo medžiaga) yra Pardavėjo nuosavybė. Pardavėjo internetinės svetainės turinio kopijavimas ir naudojimas be rašytinio Pardavėjo sutikimo komerciniais tikslais yra griežtai draudžiamas.

 

15. Baigiamosios nuostatos

15.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

15.2. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad didžioji dalis bendravimo vyktų elektroniniu būdu ir pripažįsta, kad visos Sutartys, pranešimai, informacija ir kita korespondencija tarp Pirkėjo ir Pardavėjo atitinka teisinius raštiško teikimo reikalavimus. Visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje, įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie siūlomas prekes bei jų savybes, laikoma pateikta Pirkėjui raštu ir atitinka teisinius raštiško teikimo reikalavimus.

15.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021.03.23

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę naudojame slapukus.
You have successfully subscribed!